PostHeaderIcon پاتریک و فرد

گفتم امروز یکمی درباره حیوانات خانگیم بنویسم… آیدین کلا دوست نداره ما حیوون توی خونه نگهداریم!

اما من خوره حیوونم! یعنی حیوانات رو خیلی دوست دارم… اینجا پر از سنجابه، در واقع ما به جای گربه های ولگرد اینجا سنجابهای خنگول داریم! این سنجابها واقعا بانمک و دوست داشتنی هستن، مخصوصا حرکاتشون که عین آدمهای عصبی می مونه! یعنی چند ثانیه حرکت نمی کنن و بعد با حرکت تند یه کاری رو می کنن و دوباره سکته می کنن! با آدمها کاری ندارن، ازمون خیلی می ترسن، با کوچکترین حرکت آدم (حتی پلک زدن) فرار می کنن! تنها زمانی که معمولا یه جا آروم می گیرن و آدم میتونه کمی نگاهشون کنه وقتیه که یه بلوط گیر آوردن و هی جلوی دهنشون می چرخونن!

تا حالا تلاشهای زیادی برای برقراری ارنباط با آنها انجام داده ام… روی بالکنمون تعدادی بادام زمینی گذاشتمو مدتها رصد کردم تا کسی متوجهشون بشه… اما بادم زمینی ها همونطور سر جاشون باقی موندن! حتی تلاش برای برقرای ارتباط با سینه سرخ ها و پرنده های پر آبی (اسمشون رو نمیدونم!) و حتی کلاغها بیثمر موند!

این شد که یه روز وقتی من این دو موجود بی سرپناه رو دیدم که دارن توی خونمون برای خودشون یه جای گرم و نرم درست می کنن کلی خوشحال شدم!

پاتریک بزرگتره، معمولا خودشو زود قایم می کنه و دوست نداره ازش عکس بگیرم! فرد (مخفف فردریک! :grin: ) یه نمه کوچیکتره… خوش برخوردتره و تا هر وقت دوست داشته باشی می تونی نگاهش کنی و اون از جاش جم نمی خوره! از پاتریک تمیزتره… پاتریک هر وقت یه چیزی تو دامش میوفته بعد از خوردنش آشغالاش رو میندازه پایین که مستقیم میوفته روی لبه طاقچه باریک پنجره قدی! هر بار کلی سرش قر می زنم اما باز ول نمی کنه! یه عادت بد دیگه اش هم اینه که وقتی یه جایی تار بست و اون تارهاش بعد از مدتی (به دلیل گرد و غبار) غیر قابل استفاده شد، میره یه جای دیگه مثلا به کنج دیوار تار میزنه! بعد که من جای قبلی رو تمیز کردم برمیگرده سر جاش! اما فردریک معمولا همیشه همونجا پایین پنجره می مونه و خیلی شلوغ کاری نمی کنه…

خلاصه اینم از حیوانات خانگی من… :razz:

4 Responses to “پاتریک و فرد”
 • کرونا می‌گه:

  احتمالاً پاتریک و فرد، عنکبوت هستند؟ خب به سلامتی! :laugh: در اینکه عاشق حیوانات هستی شک ندارم. اما عنکبوت کلاً به لحاظ فنگ شویی، همسایهء مناسبی محسوب نمیشه. خب میتونی با اون حیواناتی که بیرون از آپارتمان زندگی می کنن دوست بشی. حتماً که نباید شبا زیر سقف خونه تو لالا کنن؟ :smile:

 • Mona می‌گه:

  عنکبوتِ عنکبوت که نه، اما خب راستشو بخوای آره عنکبوتن! :grin:

  والا من خیلی تلاش کردم تا با موجودات بیرون آپارتمان دوست بشم، حتی دو سه بار تلاش کردم با همین سنجابهای در حال فرار ارتباط برقرار کنم، یعنی منم پا به پاشون فرار (دنبالشون) کردم… اما خب زوری که نیست! لابد از قیافه ام خوششون نمیاد!

  منم اصراری ندارم این بیچاره ها توی خونه ما زندونی باشن، اما کلا چون جای خوبی رو برای لانه سازی انتخاب کردن (دم درز پنجره) که همین باعث میشه از جمع حشرات خانگی ما کاسته بشه، ما هم کاری به کاریشون نداریم! اونا غذا می خورن، ما هم از وجود این حشرات فسقلی که نمی دونم اسمشون چیه خلاص میشیم، هر از گاه هم سری بهشون می زنیم ببینیم کم و کسری چیزی نداشته باشن! :razz:

 • RS232 می‌گه:

  من هم از عنکبوت ها خوشم می آید و اصولا عاشق هر نوع حیوان هستم و برایشان غش و ضعف می روم. در خانه قبلی من دو تا مرغابی وحشی نر و ماده بود که من همیشه به آنها غذا می دادم. اسم آن یکی که ماده بود مگ یود و اسم دیگری که نر بود هم مگ بود و آن دو را مگ مگ صدا می کردم.

 • Mona می‌گه:

  این روش اسم گذاریت خیلی خیلی باحال بود! :razz:

پاسخ دهید

Captcha Captcha Reload

:yawn: :worry: :wink: :whistling: :whew: :wave: :waiting: :thumbsup: :thumbdown: :think: :star: :smug: :smile: :sleepy: :skull: :silly: :sigh: :sick: :shock: :sad: :rose: :rolllaugh: :rolleye: :razz: :raiseeyebrow: :pumpkin: :pullhair: :praying: :pirate: :phone: :phbbbbt: :peace: :party: :oops: :ohno: :notworthy: :nottell: :notsee: :notme: :notlistening: :notalk: :neutral: :nerd: :nailbit: :moneyeyes: :mad: :love: :loser: :liar: :laugh: :kiss: :idea: :hypnotized: :hurryup: :hug: :heehee: :grin: :goodluck: :frustrated: :flag: :eyval: :evil: :drooling: :dream: :dontknow: :disco: :cry: :cowboy: :cool: :confused: :comeon: :coffee: :clown: :chatterbox: :bug: :brokenhearth: :beatup: :bateyelash: :badidea: :arrow: :applause: :angel: :?: :!:
جست‌وجو
پیوندها
Tweeter
 • خطا !!!
وردپرس فارسی

website security